Aktualności
 • Co to jest TPMS?

  Wiecie co to jest TPMS i w co właściwie, zgodnie Zgodnie z Dyrektywą UE, od 1-go listopada 2014 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane na terenie Unii Europejskiej muszą zostać wyposażone?

 • Zabezpieczenia antykorozyjne

  z poradnika mechanika:

  Kupiłeś nowy samochód w salonie firmowym i myślisz, że jest dobrze zabezpieczony? Nic bardziej mylnego. Oryginalne zabezpieczenia podwozia narażone są na uszkodzenia mechaniczne wywołane żwirem i kamykami z naszych dróg, szczególnie w polskich realiach.

 • Nowe opony

  z poradnika wulkanizatora:

  jeśli założyłeś w swoim samochodzie nowe opony (zimowe lub letnie) pamiętaj, że przez pierwsze 50 km będą one posiadać gorsze właściwości podczas hamowania!

Partnerzy SEO:

Darmowy Katalog Stron SEO Wolomin.BIZ.PL
zniżka za dowód"...Miło jest nam Państwa poinformować, że w 2010 roku, Miasto Ząbki uruchomiło Akcję promującą "Zniżka za dowód". Przedsięwzięcie polega na promowaniu lokalnej przedsiębiorczości oraz zachęcaniu mieszkańców do meldowania się w Naszym Mieście. Każda firma, zgłaszająca swój akces i deklarująca udzielanie zniżek dla klientów zameldowanych w Ząbkach, będzie promowana przez Miasto. Natomiast mieszkańcy otrzymają zniżki od 5% do 30% na świadczone produkty i usługi..." (cyt. za UM Ząbki)


Nasza firma popiera wszelkiego rodzaju lokalne działania, w związku z tym postanowiliśmy przyłączyć się do tej Akcji. Obecnie, w zamian za okazanie dowodu osobistego zaświadczającego o zameldowaniu w Ząbkach, możecie Państwo uzyskać następujące rabaty:

Tańsze usługi w Akcji "Zniżka za dowód" Rabat
Sezonowa wymiana opon felgi stalowe 8%
Sezonowa wymiana opon felgi aluminiowe 6%
Sezonowa wymiana opon felgi aluminiowe i niskoprofilowe powyżej 16' oraz auta dostawcze 5%
Części użyte popdczas naprawy (mechanika) 5%